Kategórie
Predajňa satelitnej techniky (valaškovce) Sat prijímače HD Certifikované (skylink ready) Karty a moduly
Najnovšie ponuky
TOP novinka!!! HD Skylink Ready satelitný prijímač a multimediálny prehrávač v jednom, vyvinutý v spolupráci s firmou Skylink a v súlade so Skylink Ready špecifikáciou 1.5, bezproblémovo komunikuje s kartami Irdeto a ICE. Disponuje funkciou FastScan
Certifikovaný Skylink Ready HD satelitný prijímač pre príjem nekódovaných a kódovaných programov systémom Irdeto. Nástupca známeho Thomsonu THS 812 navyše podporuje prezeranie multimédií (hudba, foto) z USB. Pravdaže nechýba ani rýchle vyhľadávanie (FastS
Satelitný prijímač GoSAT GS7060HDi - prijímače GoSat majú overenú kvalitu a výrobcom / dovozcom zaistenú rýchlu a odbornú podporou. Sú preto medzi užívateľmi veľmi obľúbené. Pre ich spoľahlivosť sú doporučované tiež TV operátormi.
Platba v hotovosti u predajcu satelitnej techniky. Hľadáte predajcu satelitnej techniky, kariet Skylink, montážnu firmu alebo iné služby spojené s príjmom služieb Skylink?
Naspäť »

Ponuky » Sat prijímače HD Certifikované (skylink ready) » GoSAT GS7060HDi

GoSAT GS7060HDi

Aktuálna Ponuka bola vložená / aktualizovaná 01.09.2016 o 19:10
Satelitný prijímač GoSAT GS7060HDi 
- prijímače GoSat majú overenú kvalitu a výrobcom / dovozcom zaistenú rýchlu a odbornú podporou. Sú preto medzi užívateľmi veľmi obľúbené. Pre ich spoľahlivosť sú doporučované tiež TV operátormi. 

Prvý prijímač certifikovaný podľa poslednej špecifikácie (r2015) Skylink Ready na trhu vie automaticky vyhľadať frekvenciu Skylink TP, ktorý bol pripravený s techniky Skylinku. Prijímač používa kvalitné čip Broadcom - Made in USA. Vďaka FastScan a Skylink aktualizácie má užívateľ voľbu medzi dvoma spôsobmi aktualizácie zoznamu kanálov - zmeny programov už nebudú nočnou morou. Prijímač odhalí zmeny programov a sám je doladí, prípadne premenuje. Zabudovaná čítačka kariet Irdeto umožňuje v prijímači používať karty Irdeto a tiež karty ICE operátorov Skylink a FREE SAT. Intuitívne a graficky vydarené menu so sprievodcom inštaláciou vám uľahčí používaní. Menu je v českom i slovenskom jazyku (+ angličtina, nemčina). Prístroj má HDMI konektor a tiež analógový výstup pre staršie typy televízorov. Pristroj podporuje funkciu HDMI CEC - dokáže zapnúť / vypnúť TV, prípadne automaticky prepnúť požadovaný vstup na TV.
USB konektor na zadnom paneli prijímača slúži na pripojenie harddisku, alebo USB flash, ktoré možno použiť nielen na nahrávanie TV programov, ale taktiež na prehrávanie multimediálnych súborov (video, hudba, foto). Ako už býva u GoSAT prijímačov štandardom, GS7060HDi umožňuje nahrávať až 2 HD programy a tretí program sledovať (z rovnakého transpondéra). 

Rozšírené možnosti rodičovského zámkov Vám umožní široké nastavenie podľa vašich potrieb a ochráni tak vaše deti pred nevhodným obsahom. Mnoho pokročilých funkcií uľahčí používanie - automatické vypnutie po nahrávanie, automatická aktualizácia, automatické nastavenie letného času, vytvorenie záložiek nielen v PVR súboroch ale aj v multimediálnych súboroch, nastavenie časovača priamo z infořádku atď. 

LAN konektor pre pripojenie k internetu sprístupní OTT funkcie (YouTube, RSS správy, Počasie) 
Navštívte www.gosat.cz a získajte 3 roky záruku úplne zadarmo! 

- Skyllink Ready s podporou FastScan a automatickým vyhľadaním domovského TP
- 1 čítačka kariet Irdeto sa Silicon Secure 
- Chipset Broadcom (Made in USA) 
- Vstupná frekvencia 950MHz ~ 2150MHz 
- MPEG-2 MP @ ML, MP @ HL, MPEG-4 / AVC MP @ L3, HP @ L4 
- Video rozlíšenie 720p, 576p / 576i, 1080i, 1080p FULL HD 
- 1 LNB vstup (F-type) - DiSEqC 1.2 USALS Unicable 
- 6000 TV a rádio kanálov 
- USB 2.0 rozhranie s podporou PVR a multimediálnych súborov (MP3, JPEG, AVI, MKV) 
- Rýchle prepínanie kanálov 
- Užívateľsky príjemné, ľahké a multijazyčné OSD menu
- EPG (Elektronický programový sprievodca) 
- EPG časovač 
- Teletext (vkladanie pomocou VBI, pamäť 400 strán) 
- Titulky (DVB / TXT) - Rodičovský zámok 
- ZOOM, história, hry 
- Súborový systém NTFS pre multimédiá a EXT3 pre PVR (možno použiť len EXT3) 
- HDMI S / PDIF 1x VIDEO OUT (RCA) 2x AUDIO OUT (RCA) USB 1x LAN
Vaša cena: 119.90 €
Priložené obrázky:
Zaujala Vás ponuka ?
Je to také jednoduché, nechajte mi kontakt a ja Vám zavolám.