Kategórie
Predajňa satelitnej techniky (valaškovce) Sat prijímače HD Certifikované (skylink ready) Karty a moduly
Najnovšie ponuky
TOP novinka!!! HD Skylink Ready satelitný prijímač a multimediálny prehrávač v jednom, vyvinutý v spolupráci s firmou Skylink a v súlade so Skylink Ready špecifikáciou 1.5, bezproblémovo komunikuje s kartami Irdeto a ICE. Disponuje funkciou FastScan
Certifikovaný Skylink Ready HD satelitný prijímač pre príjem nekódovaných a kódovaných programov systémom Irdeto. Nástupca známeho Thomsonu THS 812 navyše podporuje prezeranie multimédií (hudba, foto) z USB. Pravdaže nechýba ani rýchle vyhľadávanie (FastS
Satelitný prijímač GoSAT GS7060HDi - prijímače GoSat majú overenú kvalitu a výrobcom / dovozcom zaistenú rýchlu a odbornú podporou. Sú preto medzi užívateľmi veľmi obľúbené. Pre ich spoľahlivosť sú doporučované tiež TV operátormi.
Platba v hotovosti u predajcu satelitnej techniky. Hľadáte predajcu satelitnej techniky, kariet Skylink, montážnu firmu alebo iné služby spojené s príjmom služieb Skylink?
Naspäť »

Ponuky » Predajňa satelitnej techniky (valaškovce) » Predajňa satelitnej techniky a platba v hotovosti Skylink u predajcu.

Predajňa satelitnej techniky a platba v hotovosti Skylink u predajcu.

Aktuálna - stála Ponuka bola vložená / aktualizovaná 01.07.2016 o 13:01

Predajňa Satelitnej televízie (Valaškovce) 


Poskytujeme možnosť uhradiť predplatné alebo poplatky Skylink v hotovosti, vykonáme okamžitú aktiváciu platených programov. Prijímame len hotovostné platby. 

Na identifikáciu platby je potrebné poznať číslo dekódovacej karty, ktoré je uvedené na zadnej strane karty pod čiarovým kódom. Vybrané služby sú následne aktivované behom niekoľkých minút.

Predávame rôzne kvalitné satelitné prijímače ako aj príslušenstvo satelitnej techniky.

Uzatvárame ako jediná v blízkom okolí zmluvy na dotované akciové prijímače Skylink už od 1 eura vrátane montáže.

Kontaktujte nás cez túto ponuku alebo navštívte našu predajňu:

Satelitnej televízie :  Sninská 9, 06601, Humenné. Tel.číslo : 0907 600 999Vaša cena: na predajni
Priložené obrázky:
Zaujala Vás ponuka ?
Je to také jednoduché, nechajte mi kontakt a ja Vám zavolám.